м. Черкаси, вул. 30-річчя Перемоги, 5

Експлуатація

Шановні Панове, дотримання розміщених тут інструкцій, дозволить Вам протягом багатьох років тішитися нашими меблями.

В момент купівлі наших меблів Ви повинні перевірити, чи товар сумісний із замовленим, чи всі елементи меблів і їх упаковок не пошкоджені, також, чи гарантійний листок і елементи, призначені до самостійного монтажу, були долучені до товару.

Меблі слід використовувати згідно з їх призначенням і долученою інструкцією. Спосіб їх монтажу визначає додана інструкція.

Розпаковуючи меблі не слід вживати для цього гострих предметів.
Під час переміщення меблів не слід тримати їх за оббивку чи подухи, оскільки це може спричинити невідворотні деформації..
Фалди і загинання оббивки, що виникли під час транспортування, зникають, зазвичай, через декілька днів після розпакування, можна, однак, цей процес прискорити за допомогою ручного формування подух.
Меблі, що мають функціональні елементи, вимагають вирівнювання.

Меблі слід зберігати і використовувати у відповідних умовах. Не можна допускати їх пересушування, слід уникати намочування і промерзання. Вони повинні бути поставлені в сухих приміщеннях, на віддалі більшій як 1 м від діючих джерел тепла, не слід їх виставляти на шкідливий вплив сонячних променів, а в приміщенні, в якому знаходяться, вологість повітря не повинна перевищувати 70%.

Поверхневі елементи меблів слід захищати перед намочуванням, дією алкоголю і контактом з гарячим посудом.
Щоб утримати продукт в якнайкращому стані, рекомендується підтримувати постійну температуру в приміщеннях в яких знаходяться меблі (19-23 C°).
На оббивках меблів під час користування, в місцях, що наразили на дію ультрафіолетових променів і інтенсивну чистку чи експлуатацію, може з’явитися знебарвлення, що є природним процесом втрати пігменту.
Відмінності слоїв і відтінків на дерев’яних елементах не являються вадами якості. Поверхня меблів є делікатна і не слід її наражати на неналежне користування, таке як малювання. Також, невідповідна консервація може привести до знебарвлення, чи знищення, а ці вади не підлягають відповідальності виробника.
Під час експлуатації не слід допускати, до одиничного утискання м’яких елементів меблів. (Забороняється стрибати на сидіннях, сідати на бічних опорах чи підголів’ї).
Меблі слід використовувати рівномірно, у випадку меблів з багатьма сидіннями, не повинно вживатися тільки одне сидіння, це сприяє нерівномірному зношенню меблів.

НАЙЧАСТІШЕ ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Чи відмінності у фактурі шкіри, в нових меблях, мають вплив на її витривалість?

Відмінності у фактурі є невід’ємною ознакою шкіри, як натурального матеріалу. Отже, не впливають жодним чином на її витривалість. Являються гарантією оригінальності матеріалу, з якого виконано меблі, а додатково надають шкіряним меблям неповторності і надзвичайності.

Що робити, коли ми хочемо докупити меблі до купленого раніше комплекту? Чи будуть вони значно відрізнятися від куплених раніше?

Шкіра, як натуральний продукт, характеризується диференційованою структурою. Докуповуючи меблі до купленого раніше комплекту, ми повинні враховувати те, що його тканина може відрізнятися відтінком. Більше того, відмінності у відтінках меблів трапляються навіть в межах одного комплекту. Щоб докуплені Вами меблі сильно не відрізнялися від решти, на момент складання замовлення, просимо про надання інформації, долученої до раніше купленого комплекту.

Що робити, коли шкіра забарвилася від одягу?

Слід пам’ятати, що забруднення цього типу слід усувати негайно. В іншому випадку вони можуть залишитися назавжди. Делікатні забруднення можна вичистити, протираючи їх вологою тканиною. Якщо плям не вдається вивести (у випадку старших забруднень), необхідною буде заміна забрудненого елементу на новий.

Як вивести з шкіри сліди від кулькової ручки?

Виведення таких плям вимагає використання спеціалізованих засобів для чищення. Вони є доступні в салонах, в яких можна придбати шкіряні меблі. Слід пам’ятати, щоб перед першим застосуванням слід провести пробу засобу в малопомітному місці, оскільки це є сильні хімічні засоби.

Що робити в разі невеликих подряпин тканини?

Невеликі подряпини можна легко затушувати барвником, сумісним з кольором меблів.

Де отримати рухомі частини до меблів, які в результаті експлуатації піддалися знищенню і в який спосіб можна їх замінити?

Замінні частини до наших меблів можна без проблем одержати в салоні, де були куплені меблі, або в гарантійному сервісі нашої фабрики. Заміна знищеного елементу не повинна приносити Вам проблем, в протилежному випадку наш сервіс завжди служить допомогою.

Що зробити, коли в результаті експлуатації меблів, на швах і сидіннях, з’являються ясні знебарвлення?

Виникаючі в межах цих місць ясні знебарвлення є натуральними і характерні для меблевих тканин – двоколірних, які фарбують за допомогою двох барвників. Істотним є те, що це не впливає на стійкість і якість наших меблів.