Оплата та доставка

Умови доставки по Україні

• Доставка здійснюється транспортними компаніями “Делівері” та “Нова пошта”, а також іншими компаніями – перевізниками. Товар запаковано в фабричне пакування. Перевізники можуть, на свій розсуд, пакувати вантаж, що може збільшити вартість перевезення. За додаткове пакування перевізника фабрика відповідальності не несе.
• Самовивіз зі складу виробника. Товар запаковано в фабричне пакування
• Ви можете скористатися послугою післяплатою від компанії «Нова пошта». В цьому випадку Вам потрібно буде сплатити 30% від вартості товару, а решту коштів сплатити при отриманні, при цьому потрібно буде заплатити Новій Пошті за цю послугу 2% від суми + оформлення.
При відмові клієнта від відправленого післяплатою замовлення, 30% передоплати підуть на покриття транспортних витрат з повернення цього замовлення виробнику.
• Іншими прийнятними для покупця способами (узгоджується із менеджером компанії при замовленні). Товар запаковано в фабричне пакування.

Форма розрахунку

При оформленні замовлення покупцеві пропонуються наступні документи:
• рахунок-фактура
• договір купівлі-продажу

Оплатити товар, який сподобався, Ви можете декількома способами:
1. Перерахувати кошти на розрахунковий рахунок інтернет-магазину за реквізитами, вказаними в рахунку-фактурі (30% від вартості замовлення або повна оплата, узгоджується із менеджером компанії при замовленні).
2. Розплатитись в момент доставки товару з отриманням видаткової накладної (зворотня доставка, на складі перевізника).
Підтверджуючим документом того, що ви зробили оплату, буде платіжне доручення з банку, прибутково-касовий ордер; при безготівковій оплаті – виписка з Вашого рахунку.

Розмір оплати (передоплати).
Складська програма:
– предоплата до 70% або 100% оплата по факту доставки товару замовнику (узгоджується із менеджером компанії при замовленні).
– індивідуальне замовлення:  не менше 30% від вартості замовлення або 100% від вартості замовлення – передоплата при оформленні замовлення (узгоджується із менеджером компанії при замовленні).