Про компанію

Фабрика «ВІКО МЕБЛІ» з 2003 року успішно випускає з екологічно чистого матеріалу м’які меблі сучасного дизайну. За ці роки наші меблі отримала високу оцінку фахівців і завоювали популярність у споживачів.


Наша компанія розробляє унікальні моделі, що відповідають модним тенденціям.


Продукція меблевої фабрики “ВІКО МЕБЛІ” подарує власникам дійсно комфортний відпочинок і сон. Практично всі дивани фабрики мають систему трансформації, яка дозволяє перетворити диван в просторі спальні місця.


Регулярно поповнюємо асортимент за рахунок появи стильних новинок. Наша фабрика працює для людей, а її команда складається з досвідчених фахівців, які вміють чути і розуміти побажання клієнтів.Меблева фабрика “ВІКО МЕБЛІ” точно знає, що потрібно саме Вам, для комфорту і затишку у Вашій оселі!


Ми не зупиняємося на досягнутому.

Жовтень 2006 GRA РОБОТА І БРОКЕРСЬКИЙ ОРГАН НТЕД
У жовтні 2006 року компанія MMM Express отримала повноваження автоперевізників. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити актуальність наших юридичних документів, щоб надати винятковий сервіс своїм клієнтам.
Листопад 2007 СУХИЙ РОЗДІЛ ФУРГОНОК РОБОТИ
У жовтні 2007 року компанія MMM Express отримала повноваження автоперевізників. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити актуальність наших юридичних документів, щоб надати винятковий сервіс своїм клієнтам.

Наші переваги

icon1
Ми працюємо за ГОСТом
icon2
Різноманітна палітра тканин
icon3
Швидкий зворотній зв’язок
icon4
Безкоштовна доставка по місту